Pigmentatie
17 producten
NIEUW
Advanced RGN-6
Herstelondersteunende crème
Eén maat beschikbaar
50 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 180,00
BESTSELLER
Phloretin CF met ferulinezuur
Vitamine C serum voor huidverkleuring
Eén maat beschikbaar
30 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 183,00
(€ 610,00/100 ml.)
Retinol 0.3
Retinolcrème voor beginners.
Eén maat beschikbaar
30 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 110,00
(€ 366,67/100 ml.)
Phyto A+ Brightening Treatment
Verhelderende moisturizer
Eén maat beschikbaar
30 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 111,00
(€ 370,00/100 ml.)
Metacell Renewal B3
Lichte emulsie dat helpt de eerste tekenen van huidveroudering te minimaliseren en tegelijkertijd de huidbarrière te hydrateren en te versterken.
Eén maat beschikbaar
50 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 131,00
(€ 262,00/100 ml.)
Brightening UV Defense SPF 30
Voedende zonbescherming die de huid beschermt tegen UV-straling en tegelijkertijd de ongelijkmatige teint aanpakt.
Eén maat beschikbaar
30 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 51,00
(€ 170,00/100 ml.)
Glycolic 10 Renew Overnight
Glycolzuurcrème
Eén maat beschikbaar
50 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 97,00
(€ 194,00/100 ml.)
(€ 600,00/100 ml.)
Daily Moisture
Lichte, porie verfijnende moisturizer voor de normale tot vette huid
Eén maat beschikbaar
60 ml
Oude prijs Nieuwe prijs € 84,50
(€ 140,83/100 ml.)
Expertadvies voor pigmentatie
ZIE MEER ARTIKELEN

Antwoorden op de meestgestelde vragen over pigmentatie






